Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY : BRUNTAL CUP 2011

logocup.jpg

 Halový turnaj pro ročník 2003/2004 - 6.2.2011- Hala Bruntál

 
Pořadatel : FC SLAVOJ BRUNTÁL a rodiče hráčů FCSB Tygři

 

Účastníci turnaje:

 
Skupina „A“
Skupina „B“
1.
FC Slavoj Bruntál
Juventus Bruntál
2.
FK SAN-JV Šumperk
SFC Opava
3.
Gwiazda Ruda Śląska
FK Sokol Slavonín
4.
TJ Horní Benešov  
FC Vítkovice

 

Pořadí :

 fotky-094.jpg1. FC Sokol Slavonín

2. FC Gwiazda Ruda Slaska

3. Juventus Bruntál

4. TJ Horní Benešov

5. SFC Opava

6. FC Slavoj Bruntál Tygři

7. FK SAN-JV Šumperk

8. TJ Vítkovice

 

 Výsledky týmu FC Slavoj Bruntál Tygři :

Základní skupina :

FCSB  0 : 3  TJ Horní Benešov

FCSB  0 : 6  FC Gwiazda Ruda Slaska

FCSB  1 : 0  FK Šumperk, střelec branky Jan Polák

Zisk tří bodů a zápas o páté místo.

 

Zápas o páté místo :

FCSB  0 : 4  SFC Opava

 

Celkově šesté místo, blahopřejeme.

 dsc_9268.jpg

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Sestava FC Slavoj Bruntál Tygři 6.2.2011 :
 

fotky-094.jpgTomáš Unverdorben

David Samson

Jan Polák

Tadeáš Rožnovský

Jakub Vašíř

Samuel Kojda

Štěpán Flekač

Dan Dolanský

Filip  Mareš

Jiří Vavruša

Josef Blatný

Jakub Raab

Oldřich Fiala

 
Hráči byli vybráni trenéry M. Benešem, O. Fialou a D. Hanákem.
 
 

ZPRÁVA :

   Dne 6.2.2012 uspořádali rodiče družstva FC Slavoj Bruntál Tygři r.2003/2004 fotbalový turnaj Bruntal Cup 2011.

   Naši Tygři nastoupili pod vedením trenérů Mirka Beneše, Oldy Fialy a Dana Hanáka v maximální třináctičlené sestavě a v základní skupině odehráli tři zápasy, kdy v prvním zápase hráli zpočátku vyrovnanou partii s týmem TJ Horní Benešov, ale v průběhu zápasu se projevila lepší sehranost Benešova a postupně našemu týmu nastříleli tři branky přičemž v našem týmu se ani po několika šancích nenašel nikdo, kdo by vstřelil branku. Benešov vyhrál 3:0.

   V dalším zápase si hráči polského týmu FC Gwiazda Ruda Slaska otevřeli před naší bránou střelnici a po našich chybách v obraně a střelecké nemohoucnosti nám nastříleli šest branek a porazili náš tým 6:0.

   Ve třetím zápase sáhli trenéři ke stažení sestavy na dvě čtyřky a tito hráči sehráli vyrovnanou partii s družstvem FK Šumperk a po nejlepším výkonu na turnaji zaslouženě vyhráli 1:0, když jedinou branku vstřelil Honza Polák.

   Ze základní skupiny naši hráči postupovali ze třetího místa a proto se utkali o celkové páté místo s týmem SFC Opava. Zpočátku zápasu náš tým hrál s Opavou vyrovnanou partii ale postupně začal kupit chyby v obraně a Opava je tvrdě trestala góly do naší sítě. A opět se projevila naše střelecká nemohoucnost a proto jsme poslední zápas prohráli 4:0 a skončili na šestém místě.

   Vzhledem k  výsledkům v předešlých turnajích jsme čekali lepší umístění ale kluci neměli svůj den a nedařilo se jim jak v obrané tak ani v útočné fázi. Jediný vstřelený gól a třináct obdržených hovoří za vše. Trenéři budou muset provést anylýzu předvedené hry a zaměřit se na trénincích na zlepšení obranné fáze, přechodu do protiútoku a brankového zakončení.

   Jako nejlepší hráči týmu byli vyhodnoceni útočník Honza Polák a brankář Olda Fiala. Všem klukům blahopřejeme k umístění a děkujeme za reprezentaci.

-OF-

Více fotografií a informací na stránce : www.bruntalcup03.estranky.cz

 

 dsc_9164.jpg

  

 

 

 

 

 

 

Děkujeme rodičům, sponzorům, Romanovi Štůralovi, Jaroslavu Zabloudilovi, Olince Guzanové, Ireně Vavrušové, Benešovým a všem dalším, kteří aktivně přispěli ke zdárnému průběhu turnaje.

bc.jpg

 untitled1.jpg

dsc_8947.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Více fotografií a informací na stránce : www.bruntalcup03.estranky.cz